بیمه درمان اتفرادی(خانواده)- گامی دیگر در عرصه بیمه گری

ضمن آرزوی سلامتی برای شما و خانوده گرامیتان شرکت بیمه دانا بعنوان اولین شرکت بیمه دولتی افتخار دارد طرح بیمه درمان انفرادی(خانواده) را در سطح کشور اجرا نماید. لذا منطور استفاده بهینه از چگونگی مفاد قرارداد و سقف تعهدات توصیه می‌شود مورد مطالعه دقیق شما و سایر اعضای خانواده قرار گیرد.

به امید فردایی بهتر

بیمه درمان انفرادی(خانواده)

این پوشش بیمه‌ای جهت افراد خانواده و یا هر فرد به صورت مجزا با گروه‌های سنی زیر سال به صورت سالیانه به منظور جبران هزینه‌های درمان بیمه شدگان با پوشش‌ها و سقف‌های مورد تعهد ذیل ارادئه می‌گردد.

1_ جبران هزینه‌های بیمارستانی شامل درمان طبی.اعمال جراحی، day care(با بستری بیش از 6 ساعت) در بیمارستان و مراکز جراحی محدود مجاز حداکثر تا سقف 000/000/150 ریال برای هر بیمه شده.

2ـ جبران هزینه‌های تشخیص درمانی(پاراکلینیکی) شامل سونوگرافی، اسکن هسته‌ای، سی‌تی اسکن، آندوسکوپی، ام ار ای، اکو، تست ورزش، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، حداکثر تا سقف 000/000/3 ریال برای هر واحد خانواده.

3ـ جبران هزینه‌های انتقال بیمار در مواقع اورژانس که منجربه بستری شدن در بیمارستان می‌گردد حداکثر تا سقف 000/200/1 ریال برای هر واحد خانواده.

4ـ جبران هزینه‌های مربوط به /امبولانس برای جابجایی بیمار در موارد داخل شهری تا سقف 000/000/1 ریال و بین شهری 000/500/1 ریال برای هر فرد بیمه شده.

5ـ سقف تعهدات سالینه در خصوص هزینه‌های بیمارستانی، خدمات اورژانس، هزینه‌های تشخیص درمانی و آمبولانس حداکثر تا سقف 000/000/150 ریال در طول مدت بیمه برای هر فرد بیمه شده قابل ارائه خواهد بود.

*نحوه استفاده از مراکز درمانی: با توجه به اینکه بیمه دانا با حداکثر مراکز درمانی در بخش خصوصی و دولتی دارای قراداد می‌باشد بیمه شدگان می‌توانند با اخذ معرفی نامه در این مراکز بستری گردند. در صورتی که بیمه شدگان بدون معرفی نامه در واقع به صورت اورژانس خارج از ساعات اداری و یا ایام تعطیل از امکانات مراکز درمانی طرف قرارداد یا غیر طرف قرارداد بیمه‌گر استفاده نماییند. می بایست مراتب را حداکثر ظرف  ساعت به بیمه‌گر اعلام نمایند تا نسبت به اخذ معرفی نامه از شعبه مذکور اقدام گردد. بدهیهی است در صورت بستری کمتر از 24 ساعت بیمه‌گذار موظف می‌باشد قبل از ترخیص مراتب را به اطلاع بیمه‌گر برساند. چنانچه بیمه شده شخصأ هزینه‌های بیمارستانی را پرداخت نماید می‌بایستی اصل کلیه اسناد و مدارک بیمارستانی را حداکثر دوماه از تاریخ ترخیص به بیمه‌گر تحویل تا براساس درجه‌بندی بیمارستان‌های همطراز نسبت به پرداخت آن ظرف مدت 15 روز اقدام گردد.

برای اطلاعات بیشتر  و مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌های 88898727 و 88935148 تماس نمایید.

/ 2 نظر / 20 بازدید
mohamad

سایت ما محلی برای : 1-معرفی سایت و وبلاگ شما 2-نمایش محصولات و خدمات شما ثبت نام فراموش نشود

lefies

سلام من یه سایت نیازمندیها دارم اگه تمایل داشته باشید میتوانید محصولات خود را به رایگان در سایت من تبلیغ نماید www.lefies.com